Transznemű férfiként érkeztem kórházba betegszállítóval. Már ott problémák voltak a helytelen irataim miatt, melyet a magyar kormánynak köszönhetően nem tudok megváltoztatni. Az ott dolgozó személyzet kihívott a vérvételi helyről igazoltatni, mert nem hitték el hogy az enyém a beutaló. Rendkívűl megalázó és sokkoló élmény volt. Majd ezt követően beteghordókkal érkeztem a vizsgálatra, ahol értetlenül álltak a helyzettel, hogy a papíron női név szerepel, de férfi beteget (engem) hoztak. Hallottam, ahogyan megalázva és lealacsonyítóan odamondták, hogy "De hát ez nő".