diszkrimináció

Jelenlegi hely

Egy borászati segédanyagokkal foglalkozó vállalkozás honlapján a cégről szóló leírásban szerepelt: "Büszkék vagyunk arra, hogy keresztény-konzervatív-nemzeti-homofób értékeket képviselő Vállalkozásként, mentesek vagyunk minden erkölcstelen, gyűlölködő, ember és életellenes liberális-kommunista ideológiától."

Nem egy nagyon durva történet ez, de gondoltam hátha valakinek segít, ha ezt leírom, nekem biztosan segít.

Én 16 éves fiú vagyok, az elmúlt néhány hónapban már egyáltalán nem tagadtam/tagadom azt, hogy a fiúk felé vonzódok. Általában az embereket nem érdekli, sőt normális esetben nem is kéne érdekelje, hogy ki-kit szeret. Viszont, mióta ezt így, ha nem is hangoztatom, de “felvállalom”, észrevettem néhány negatív változást, főképp az osztályomban/iskolában.

Szóval, néhány fiú osztálytársamon észrevettem egy ideje, hogy látványosan kerülik a társaságomat, ami egyáltalán nem…