Egy informatikával foglalkozó fórumon jelent meg a következő hozzászólás:
"A régi szép idők, amikor lehetett még pénteken buzit verni, most meg... Még a Linux is beállt a sorba - langyi lett a linux.
Pénteken, ha bejöttek a discoba a kidobó jelzett, hogy azok a b. odamentünk és egy mozdulattal repültek kifelé - ha gyorsan
elszaladtak megúszták, de ha beleálltak, akkor nagyon elvertük őket.
Leszoktak a discóról..
Valami hasonlót kellene csinálni, mert nagyon nyomulnak mindenhol - tisztogatni kellene.."