A párommal egy budapesti piacon vásároltunk, amikor beszólások sokasága ért minket az eladók részéről. A beszólások szinte folyamatosan történtek, ezek miatt egyre rosszabb lett a közérzetünk mivel nem tudtunk nem figyelni rájuk. A kijáratot kerestük éppen a párommal, amikor valami csúnyát szólhatott be az egyik eladó, mert a párom hirtelen eltűnt mellőlem, mire észbe kaptam. Utánamentem sietve, mert aggódtam. Ekkor már szóváltásba keveredett egy eléggé agresszívnak tűnő eladóval, próbálta a párom megvédeni magát. Aztán én is közbeszóltam, és felidegesedett a támadó, aki állon ütötte…